Komercyjne rozwiązania oświetleniowe LED

Niezależnie od tego, czy szukasz zwiększonej wydajności energetycznej, łatwiejszej konserwacji lub poprawy efektywności środowiskowej, dzięki zaawansowanej technologii oświetleniowej diody LED mogą być rozwiązaniem dla Ciebie.

Oświetlenie LED kosztuje więcej niż tradycyjne źródła światła, ale koszty te spadają z każdym rokiem. Nawet jeśli musisz zapłacić nieco więcej na początku, to co zaoszczędzisz w dłuższej perspektywie, zrekompensuje wyższy koszt zakupu. Oświetlenie LED jest jednym z najważniejszych osiągnięć w zakresie zmniejszenia zużycia energii i kosztów w ciągu ostatnich kilku dekad. Te zastosowania i zalety to jedne z wielu powodów, dla których diody LED stały się tak popularne w rozwiązaniach biznesowych. Jakościowe diody LED mają oczekiwaną żywotność 30 000?50 000 godzin lub nawet dłużej, w zależności od jakości lampy lub oprawy. Typowa żarówka trwa tylko około 1000 godzin; porównywalna świetlówka kompaktowa trwa od 8 000 do 10 000 godzin. Diody LED idealnie nadają się do stosowania w bardzo zimnych warunkach, takich jak zamrażalnie lub w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Zimno może wpływać na inne światła, takie jak żarowe lub jarzeniowe, ale diody LED są niezawodne nawet w przypadku spadku napięcia.

Ponieważ diody LED mogą pracować z niskim napięciem, są idealne do użytku na zewnątrz – na kempingu, w ogrodach, obok źródła energii słonecznej i na odległych obszarach. Do montażu przydadzą się profile do taśm led. Diody LED są obecnie stosowane w wielu różnych zastosowaniach, takich jak oświetlenie mieszkaniowe, wojsko, a także w architekturze, motoryzacji, transmisjach, oprzyrządowaniu elektronicznym, rozrywce i grach oraz w transporcie. Ponieważ diody LED są skupionymi światłami, świetnie nadają się do wykonywania określonych zadań oświetleniowych, takich jak lampy biurkowe, lampki do czytania, lampki nocne, sygnały bezpieczeństwa, reflektory, lampy akcentujące i oświetlenie znaków. Produkty LED są wolne od ołowiu i rtęci, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i ochronę środowiska naturalnego.