Zapomnij o drogim hotelu i wypróbuj te wskazówki kempingowe

Odbycie idealnej wycieczki na kemping jest bardzo satysfakcjonujące; jednak nigdy nie zapominaj o potrzebie badań i przygotowań w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Te wskazówki mogą naprawdę pomóc w następnej podróży.Zabierz ze sobą śpiwór odpowiedni do pory roku. Zimowa torba na lato sprawi, że będziesz się pocić całą noc. Z drugiej strony, jeśli zimą zabierzesz ze sobą lekką torbę, możesz mieć wrażenie, że zamarzasz na śmierć. Można również doświadczyć hipotermii.Jeśli chodzi o jedzenie, zabierz ze sobą tylko to, czego potrzebujesz na kemping. Dodatkowe jedzenie w dziczy to wizytówka dzikich zwierząt, które odwiedzają Twój kemping. Jeśli okaże się, że masz dodatkowe jedzenie, zwiąż je w szmatkę i podaj jak najwyżej na drzewie z dala od najbliższego kempingu. Pomoże to uchronić Cię przed niechcianym wprowadzeniem zwierząt.Przeprowadź wiele badań na swoim kempingu i upewnij się, że oferuje wszystko, czego będzie potrzebować Twoja grupa. Rozważ indywidualne potrzeby każdego kampera, aby mieć pewność, że każdy jest pod opieką. Zmniejsza to potrzebę dokonywania dostaw lub, w najgorszym przypadku, zbyt szybkiego zakończenia podróży.Dużym problemem dla wielu osób, które jeżdżą na kemping, są błędy. Nie utknij w szczerym polu bez jakiegoś środka odstraszającego owady. Sprawdź swoje otoczenie przed rozbiciem obozu pod kątem gniazd os lub mrowisk, które mogą powodować problemy. Noś długie spodnie i długie rękawy, gdy tylko jest to możliwe, i od czasu do czasu sprawdzaj, czy nie ma kleszczy.Jeśli twoja manierka zaczyna pachnieć stęchlizną, możesz ją dobrze wyczyścić sodą oczyszczoną. Wlej trochę wody do manierki, a następnie dodaj trzy łyżki sody oczyszczonej. Zapomnij o drogim hotelu i wypróbuj te wskazówki kempingowe

Delikatnie wstrząśnij, pozostaw na sześćdziesiąt minut, a następnie spłucz wodą.

Twoja stołówka będzie odświeżająco czysta!Jeśli używasz namiotu do biwakowania, zastanów się nad zakupem namiotu. Zastanów się nad klimatem. Rozważ swój przedział cenowy. Jak często będziesz korzystać z tego namiotu? Nie chcesz kupować namiotu, który nie wytrzyma żywiołów. Jednocześnie nie musisz płacić fortuny za namiot, którego planujesz użyć tylko raz.Przynieś zapasy dla „Smoresa. „Smores są integralną częścią każdej wyprawy na kemping. Po prostu zapakuj krakersy graham, czekoladę i pianki. Podpiecz pianki, a następnie zrób z nich nadzienie do kanapki z krakersem graham/czekoladową. Kiedy masz „Smore”, będziesz chciał „trochę więcej” — przynieś wystarczająco dużo, aby wszyscy mieli co najmniej dwa z nich!Upewnij się, że wiesz, jakie szpitale znajdują się w pobliżu Twojego kempingu i jak się do nich dostać. Chociaż nie chcesz myśleć o tym, co złego dzieje się podczas Twojej podróży, jest to możliwe. Niektóre urazy będą wymagały wizyty u lekarza, więc najlepiej jest wiedzieć, dokąd się udać, zanim coś się stanie i wpadniesz w panikę.Kemping często brzmi jak świetna zabawa i tak jest; jednak wymaga specjalnego przygotowania. Zanim wyruszysz na kemping po raz pierwszy, upewnij się, że przeprowadziłeś badania na temat namiotów, jedzenia i przetrwania dzikiej przyrody. Może zadecydować o różnicy między świetną podróżą a niebezpieczną.Jeśli kempingujesz z rodziną, spróbuj znaleźć kempingi przyjazne zwierzętom. To świetny sposób na wyprowadzenie zwierząt na świeże powietrze. Twoje dzieci będą szczęśliwe, że będą mieć tam ze sobą Twoje zwierzęta, więc może to być wspaniałe przeżycie dla Was wszystkich.Biwakowanie na świeżym powietrzu to jedno z najlepszych doświadczeń w życiu. Korzystając ze wskazówek, których się tutaj nauczyłeś, możesz cieszyć się przygodą na świeżym powietrzu, mając świadomość, że jesteś przygotowany na wszystko.