System rezerwacji online dla salonów fryzjerskich

Dobrym pomysłem kiedy chcemy usprawnić działanie salonu fryzjerskiego będzie wprowadzenie systemu rezerwowania wizyt online.

Wpływa to na działanie naszej formy, ponieważ będziemy mogli odciążyć obsługę klienta. W aplikacji klient będzie mógł sam znaleźć wolne terminy i zapisać się na wizytę. Wielu klientów jest po prostu zbyt zajęta, by dzwonić do salonu w godzinach otwarcia. Dzięki systemowi rezerwacji online klienci będą dokonywać rezerwacji 24 godziny na dobę. Dzięki temu możemy zyskać nowych klientów, którzy normalnie nie mieli by czasy na rezerwację. Aplikacja tego rodzaju pozwala także na ustawienie przypomnienia, nie tylko skróci to czas, umożliwiając klientom samodzielne rezerwowanie terminów, ale także wysyłając im automatyczne przypomnienia tekstowe. Może znacznie zmniejszyć liczbę nieobecności i pustych wizyt. Oprócz rezerwacji online, dobre oprogramowanie salonowe, zapewni prosty i intuicyjny panel zarządzania dla właściciela salonu. Powinien być to program w pełni konfigurowalny, pozwoli stworzyć galerię zdjęć, przedstawić pracowników, wyświetlić cennik i pochwalić się recenzjami napisanymi przez klientów. Zatem wszystko, co klient musi wiedzieć, znajdzie się w jednym miejscu. Zadowoleni klienci zostawią korzystne recenzje, można włączyć automatyczne żądania recenzji, które będą wysyłane do klientów po każdej wizycie. Będziesz mógł publikować pozytywne recenzje w aplikacji, budując swoją wiarygodność.

Aplikacja pozawala na szybkie wyszukanie salonów w naszej okolicy, następnie możemy przejść do terminarzy o sprawdzić w którym z nich jest wolny termin który będzie nam odpowiadał.

Wykonujemy rezerwację wówczas nasza rezerwacja od razu odnotowana jest w systemie i zostaje zaktualizowany terminarz. Dobrym przykładem tego rodzaju rozwiązań jest aplikacja Moment.pl. Dzięki temu salon zostanie odciążony, w przypadku małych salonów to fryzjer umawiał wizyty, teraz będzie mógł skupić się na swojej pracy.