Czy dinozaury w formacie 5D mogą być dla nas niebezpieczne?

Wiele miejsc w Polsce oferuje swoim gościom oryginalną rozrywkę.

Bez wątpienia jednym z takich jest również jura park znajdujący się w Krasiejowie pod Opolem. Albowiem wśród atrakcji jakie serwuje swoim gościom jest również kino 5D. Nie słyszeliście jeszcze o takiej technice? Zatem już teraz powinniście wiedzieć, że dzięki niej oglądając projekcję w jej formacie czujecie wszystko tak, jakbyście naprawdę byli tam obecni. Jesteście w stanie odczuwać również ruch, dotyk a nawet zapach. Można zatem stwierdzić, że technika 5D pozwala odbierać niemalże takie same wrażenia jakie daje otaczająca nas rzeczywistość. A jeśli jeszcze dotyczy to dinozaurów i ich świata to tym bardziej wrażenia będą niezapomniane.

Czy dinozaury w formacie 5D mogą być dla nas niebezpieczne?

Czy warto odwiedzić kino 5D w jura parku w Krasiejowie?

Każde oryginalne miejsce jest niezapomniane. Zawsze jednak kiedy jesteśmy w obiekcie historycznym czekamy na coś więcej. Chcemy jak to się mówi przeżyć daną historię osobiście. I takie możliwości przygotował dla nas jura park w Krasiejowie pod Opolem. Jeśli zatem będziemy chcieli odwiedzić istniejące w nim kino 5D. Na pewno w trakcie seansów wrażenia będą niesamowite. Jednak ani przez chwilę nie będziemy musieli się bać. W końcu to tylko projekcja. Ale za to jaka. Nikt po jej zakończeniu nie powie, że nie czuł się tak jakby to wszystko odbywało się przy nim naprawdę.

Zatem park jurajski w Krasiejowie pod Opolem to miejsce w którym znajdziemy niejedną oryginalną atrakcję. Jeśli jeszcze go nie znacie – to nic straconego. Najlepiej jeśli już teraz odwiedzicie jego stronę internetową. Znajduje się pod adresem Kino 5D. Na tym portalu dowiecie się wszystkiego o istniejącym w tej placówce kinie 5D. A jeśli już tam wejdziecie to musicie koniecznie do niego wstąpić. I na pewno wstąpicie. A po seansie każdy będzie zadziwiony strachem widocznym na waszej twarzy. Strach zaraz na pewno zniknie a pozostaną wspomnienia z czegoś, co w naszym kraju w najlepszej formie można zobaczyć tylko w jura parku w Krasiejowie.