Dodatkowe akcesoria do PS4

PlayStation 4 jest najpopularniejszą konsolą obecnej generacji, a jej łatwość użycia, funkcje społecznościowe i udostępniania oraz surowa moc sprawiają, że jest to świetny wybór dla graczy wszystkich typów.

Jego kontroler, DualShock 4, również stanowi ogromny wzrost jakości w porównaniu z DualShock 3 na PlayStation 3. Kupowanie kontrolera nie jest jednak wyborem uniwersalnym z wieloma różnymi opcjami, które pomogą Ci w pełni wykorzystać swoje gry. W zależności od gatunku gier, w które grasz, i czasu, jaki chcesz poświęcić na gry, kontroler, który wybierzesz, będzie się różnić. Być może jedynymi wadami DualShock 4 jest stosunkowo krótki czas pracy baterii i skłonność drążków analogowych do rozdarcia po intensywnym użytkowaniu, ale ten drugi problem można łatwo naprawić za pomocą gumowych osłonek, które można kupić w zestawach pakowanych po kilka sztuk. Poza tym kontrolery są wystarczająco tanie, aby kupić zamienniki jeśli zajdzie taka potrzeba. PS4 to świetna konsola, jednak wciąż można ją ulepszyć poprzez kupowanie najlepszych akcesoriów PS4, które urozmaicą Twoje granie. Podobnie jak każda inna ładowarka do urządzeń, również kontroler PS4 jest niezbędny. To urządzenie może pomóc ci w nieprzerwanym spędzaniu czasu z dziećmi, bo przecież nikt nie chce mieć wyczerpanego kontrolera w szczytowym momencie gry. Łatwość użycia to główny czynnik, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze, ponieważ niektóre kontrolery wydają się skomplikowane. Jest to łatwe, jeśli pozwala umieścić kontroler na stacji dokującej zamiast podłączać je w inny sposób.

Niektóre ładowarki kontrolerów mają jeden port micro USB; powinieneś dostać jeden z podwójnymi portami micro USB, który pozwala ładować dwa kontrolery jednocześnie, bez konieczności łączenia się z systemem PS4. Jeśli nie interesuje Cię PSVR lub posiadasz już zestaw słuchawkowy, nie ma powodu, aby inwestować w kontrolery ruchu Move, ale dla tych, którzy lubią wkraczać w wirtualną rzeczywistość, posiadanie kontrolera Move w twoim arsenale może się przydać. Na stronie akcesoria do PS4 exgames.pl znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do PS4 w konkurencyjnych cenach.