Tkanina velvet pikowany

Velvet pikowany jest bardzo miękką tkaniną, która jest bardzo delikatna w dotyku. Jest to materiał wysokogatunkowy, który jest w dotyku podobny do aksamitu czy nawet welwetu.

Meszek na tym materiale jest krótszy i bardziej gęsty. Materiał charakteryzuje się tym, że nie jest gruby, co sprawia, że jest lekki. Ma bardzo szerokie zastosowanie, bo jest estetyczny. Jeśli chcemy wykorzystać pikowany velvet w pokoju dziecka to bardzo dobrze wybraliśmy. Trudno będzie znaleźć milszy w dotyku materiał, który jednocześnie jest bardzo bezpieczny. Wielu rodziców wykorzystuje velvet do dekorowania pokoju dziecka, obszywane są nim poduszki, a nawet brzegi łóżeczka. Oczywiście ten materiał wykorzystywany jest do produkcji kocyków, bo dziecko powinno mieć coś bardzo miłego w dotyku, a ten materiał idealnie się do tego nadaje. Można z niego zrobić również kołderki czy pościel do wózka. Szerokie zastosowanie oznacza, że każdy może na swój sposób wykorzystać ten materiał tak żeby spełniał wszystkie jego wymagania oraz oczekiwania. Materiał na zdjęciach prezentuje się bardzo dobrze, ale na żywo poczujemy tą jego delikatność i na pewno nam się spodobam.

Bardzo duży wybór wzorów i kolorów

Jeśli zaznajomi się z ofertą to będziemy zeskoczeni jak bardzo dużo kolorów można sobie wybrać. To pozwala na idealne dopasowanie materacu do własnych potrzeby. Mamy jeans, musztardę, navy, popiel, zieleń nepalską i wiele innych. Jeśli chodzi o wzory to może to być caro, ale również może to być wzór clouds. Trzeba przejrzeć wszystko i wybrać coś, co nam się najbardziej podoba. Nasze dziecko czy to mniejsze czy to większe będzie zachwycone tym materiałem. Nie ma się, co dziwić to, co miłe bardzo dobrze nam się kojarzy. Wybierając DressCode – Pikowany Velvet będziemy bardzo zadowoleni. Jest to materiał estetyczny i przyjazny dla dzieci i dorosłych. Można go wykorzystać nie tylko w pokoju dziecinnym i do akcesoriów dla dziecka, ale również u nas w pokoju, dlatego trzeba taką ofertę sprawdzić i przekonamy się, co z niej jest dla nas najlepsze.