Ramy aluminiowe podświetlane LED

Samy aluminiowe podświetlane LED to świetne produkty, które idealnie sprawdzą się do eksponowania ilustracji we wnętrzach biur, hoteli, restauracji, sklepów czy innych miejscach publicznych.

Pełnia one funkcję informacyjną, a także są niebywale zachwycającą, niebanalną i elegancką dekoracją wnętrz. Z powodzeniem można je także wykorzystać w mieszkaniach prywatnych. Najbardziej popularne są ramy ścienne, wolnostojące, podwieszane oraz mniejsze ramy biurkowe. Każdy może znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Dużym udogodnieniem jest możliwość zamówienia ram w konkretnym wymiarze, który jest najbardziej dogodny. Można też wybrać dowolny kolor. Zastosowanie nowoczesnych paneli LED, pozwala na zaoszczędzenie energii i uzyskanie wyjątkowo atrakcyjnego efektu wizualnego.

Dzięki zastosowaniu ram aluminiowych z podświetleniem LED, można w bardzo ciekawy sposób ukazać różne reklamy, informacje i ilustracje. Z pewnością tego typu produkty, świetnie się sprawdzą w miejscach, które są urządzone w nowoczesnym stylu. Pozwolą na odświeżenie wnętrz i nadanie im wyjątkowego charakteru. Wszelkie elementy, z których zbudowana jest podświetlana rama LED, są wykonane z produktów najwyższej jakości. System podświetlania materiałów graficznych jest bardzo cienki, co jest niewątpliwie duża zaletą.

Warto także podkreślić, że ramy aluminiowe z podświetleniem LED, są bardzo proste w montażu. Warto umieścić je w dowolnym miejscu na ścianie, a efekt będzie przypominał widok telewizora!