Nieinwazyjne zabiegi modelujące sylwetkę

Nowoczesne niechirurgiczne opcje modelowania ciała pomagają wyszczuplić okolice brzucha, talię i pośladki w połączeniu z masażem napinającym skórę i drenażem limfatycznym.

Tego typu zabiegi pomagają w detoksykacji, regeneracji i ujędrnieniu ciała oraz redukcji cellulitu, bez potrzeby poddawania się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym.

Nieinwazyjne zabiegi modelujące sylwetkę

Skuteczne zabiegi redukujące cellulit

Pacjenci, którzy doświadczają wiotkości skóry twarzy, brzucha, ramion, mogą nie być gotowi na lifting twarzy lub chirurgiczną plastykę brzucha. W rezultacie coraz bardziej atrakcyjne stają się opcje niechirurgicznego napinania skóry za pomocą częstotliwości radiowej i ciepła lub poprzez kriolipolizę. W wielu zabiegach z zakresu medycyny estetycznej polega na użyciu osocza bogatopłytkowego (PRP), liftingujących nici, zastrzyków z botoksu czy kwasu hialuronowego. Efekty można zobaczyć już po czterech do sześciu tygodni i trwają średnio sześć miesięcy.

Zabiegi w klinikach medycyny estetycznej stosowane w celu redukcji cellulitu i redukcji obwodu ud dzięki zastosowaniu kombinacji technologii dogłębnego podgrzewania komórek tłuszczowych i otaczającej tkanki są skuteczne w modelowaniu sylwetki. Technologia uległa poprawie w zakresie dostarczania energii, aby zapewnić większą moc, co przyspiesza ogrzewanie tkanki w bardziej komfortowy sposób dla pacjentów. Pacjenci zobaczą efekty już po trzecim zabiegu, a zabiegi wyszczuplające są szczególnie popularne latem lub przed wakacjami na plaży, kiedy zakładamy kostiumy kąpielowe i chcemy wyglądać jak najlepiej.

Szczupła sylwetka jest marzeniem wielu osób. Obecnie dzięki nowoczesnym technologiom, które działają w celu ćwiczenia kluczowych grup mięśni tułowia, można wymodelować sylwetkę w sposób, którego nie można osiągnąć za pomocą forsownych ćwiczeń na siłowni. Zabiegi modelujące sylwetkę znajdziesz na stronie http://neobeauty.pl. Zaawansowane maszyny do modelowania tkanki tłuszczowej mogą nieinwazyjnie leczyć cellulit, a dawniej tylko liposukcja była standardem. Brak przestojów, blizn i szybkie zabiegi sprawiają, że takie procedury są jednymi z najpopularniejszych zabiegów oferowanych w klinice medycyny estetycznej w Łodzi.