Przewodnik, jak znaleźć właściwą lokalizację dla swojego nowego domu

Tylko dlatego, że nieruchomość jest wystawiona na sprzedaż, nie oznacza, że ​​powinieneś ją kupić, nawet jeśli cena jest odpowiednia.

Zanim kupisz cokolwiek na dzisiejszym kapryśnym i chaotycznym rynku, musisz przeczytać poniższe wskazówki, aby upewnić się, że podejmujesz najbardziej świadomą decyzję. Jeśli tego nie zrobisz, możesz się po prostu poparzyć.Kiedy kupujesz swój pierwszy dom, istnieje ubezpieczenie o nazwie Private Mortgage Insurance. Chroni to pożyczkodawcę w przypadku, gdy nie spłacasz pożyczki. Jeśli możesz, postaraj się o zaliczkę w wysokości ponad dwudziestu procent, aby: uniknąć wyglądania na osoby o wysokim ryzyku i konieczności posiadania tego ubezpieczenia.Kupując nieruchomość na obszarach wiejskich, dowiedz się, jakie masz możliwości połączenia z Internetem. Możesz znaleźć się na obszarze nieobsługiwanym przez łącze DSL lub Twoja nieruchomość może być zbyt daleko od ulicy, aby można było przeprowadzić standardową instalację kablową. Obszary bardzo wiejskie mogą być obsługiwane tylko przez łącze wdzwaniane lub szerokopasmowe łącze satelitarne.Znalezienie odpowiedniego agenta do współpracy zaoszczędzi wiele czasu i wysiłku przy zakupie nowego domu. Wspaniałym znakiem wspaniałego agenta jest to, że agent poświęca czas, aby cię wysłuchać i rozumie, czego potrzebujesz. Ta zmieniająca życie decyzja nie powinna zostać podjęta bez pomocy profesjonalisty.Jedną wskazówką, o której należy pamiętać, jeśli chodzi o nieruchomości, jest sprawdzenie, czy w okolicy, którą chcesz kupić, nie ma zarejestrowanych przestępców seksualnych. Może to nie tylko narazić twoją rodzinę na niebezpieczeństwo, ale może też prowadzić do trudności przy próbie sprzedaży domu w przyszłości. Są to informacje publiczne, które można łatwo przeszukiwać w Internecie.Ważną wskazówką, jeśli chodzi o nieruchomości, jest zbadanie okręgu szkolnego, w którym znajduje się dom, jeśli masz dzieci lub planujesz je mieć. Jest to ważne, ponieważ jakość okręgów szkolnych może się znacznie różnić w zależności od miasta. Przewodnik, jak znaleźć właściwą lokalizację dla swojego nowego domu

Może to nie wydawać się ważne, jeśli nie masz jeszcze dzieci, ale będzie niezwykle ważne dla spokoju ducha i edukacji dziecka.Ważną wskazówką do zapamiętania przy zakupie nieruchomości jest próba jak największego zwiększenia zdolności kredytowej przed złożeniem wniosku o pożyczkę.

Jest to ważne, ponieważ twoja ocena kredytowa bezpośrednio wpływa na twoje RRSO, co może skutkować oszczędnościami lub stratami tysięcy dolarów. Wszystko, od sprawdzenia błędów w raporcie po upewnienie się, że nie masz wysokiego salda na żadnej karcie kredytowej, pomoże poprawić Twój wynik.Weterani sił zbrojnych powinni rozważyć skorzystanie z pożyczki VA przy zakupie kolejnego domu. Pożyczki VA nie oferują opcji zaliczki, a wszystkie koszty zamknięcia mogą zostać pokryte przez sprzedającego. W przypadku pożyczki VA istnieją również ograniczone punkty, a inny weteran może przejąć twoją pożyczkę, gdy nadejdzie czas sprzedaży.Kup najtańszy dom w najlepszej lokalizacji. Lokalizacja jest tym, co posiada wartość domu. Usztywniacz, który jest wyceniony poniżej wartości rynkowej w świetnej okolicy, może zostać przebudowany na piękny dom, który może osiągnąć wysoką cenę. Z drugiej strony, najmodniejszy dom w przeciętnej lokalizacji nie zostanie sprzedany za dużo więcej niż średnia cena domu w tej samej okolicy.Niektórzy potencjalni nabywcy uważają, że jedynym sposobem uniknięcia poparzenia jest przede wszystkim unikanie kupowania nieruchomości. Jednak nie musi tak być. Jeśli możesz wykorzystać to, co właśnie tu nabyłeś, możesz podjąć właściwą decyzję, gdy nadejdzie czas zakupu nieruchomości.