Firmy produkujące meble cateringowe w Polsce

Meble cateringowe to elementarne wyposażenie wszelkich firm organizujących najróżniejsze eventy.

Sprawdzają się zarówno podczas bankietów i uroczystości służbowych, jak i podczas imprez rodzinnych czy spotkań w przydomowym ogrodzie. Bogata oferta firm produkujących mebla cateringowe sprawia, że na rynku każdy może znaleźć dokładnie takie meble, jakich potrzebuje. Warto przy okazji zakupu wspierać polskie firmy, a także wiedzieć, że nie pozostają one w tyle w stosunku do światowych marek. Jakie polskie firmy oferują meble cateringowe na najwyższym poziomie? Poniżej znajduje się kilka propozycji.

Mextra

Mextra to polska firma, która już od wielu lat wychodzi naprzeciw zmieniającym się potrzebom swoich klientów. W ofercie sklepu znajdują się między innymi stoły i krzesła składane, które są wykonane z tworzyw sztucznych. Są one łatwe w transporcie, a zastosowanie tworzyw sztucznych sprawia, że cechują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. W rezultacie idealnie sprawdzą się podczas bankietów, imprez okolicznościowych czy spotkań plenerowych. W ofercie sklepu znajduje się również wiele innych akcesoriów, takich jak pokrowce na stoły i krzesła cateringowe, które mogą stać się praktycznym i efektownym dodatkiem na każdej organizowanej imprezie, a także wózki do transportu krzeseł i stołów, dzięki czemu zmiana aranżacji czy przewiezienie mebli w inne miejsce nie będą stanowiły żadnego problemu.

Ogrodosfera

Ogrodosfera.pl to serwis oferujący wszelkie akcesoria do ogrodu zarówno dotyczące architektury ogrodu, jak i oświetlenia i samych upraw. W ofercie sklepu znajdują się również atrakcyjne meble cateringowe, które znajdą zastosowanie w najróżniejszych okolicznościach. Należą do nich na przykład meble cateringowe wykonane z tworzywa sztucznego i galwanizowanej stali, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne, takie jak opady deszczu. Sprawdzą się więc zarówno podczas wszelkich imprez organizowanych we wnętrzach, jak i w plenerze. Składane meble cateringowe znajdujące się w ofercie firmy mają dodatkowe plusy w postaci tego, że można z łatwością przechowywać je w dowolnym miejscu, kiedy nie są używane i bez problemu przewozić w dowolne miejsce. Mogą więc stać się bardzo praktycznym wyposażeniem wszelkich firm organizujących najróżniejsze eventy.

Firmy produkujące meble cateringowe w Polsce

MMGastro

MMGastro to śląska firma działająca na terenie całego kraju, która zajmuje się sprzedażą wyposażenia cateringowego, restauracyjnego, kawiarnianego i wielu innych. W swojej ofercie ma nie tylko przybory kuchenne, narzędzia i urządzenia, ale również wysokiej jakości meble cateringowe. Oferta firmy jest bardzo bogata, w związku z tym w katalogu produktów znajdują się krzesła i stoły składane o różnej wielkości, wysokości i kształcie. Duży wybór sprawia, że można je bez problemu dostosować do rodzaju organizowanej imprezy. W przypadku eventów dla dzieci idealnie sprawdzą się niskie stoły cateringowe i małe krzesełka, a z kolei w przypadku imprez branżowych klasyczne stoły w prostokątnym kształcie.