Pomagamy lepiej zrozumieć baseball dzięki tym prostym wskazówkom

Czy jesteś kimś, kto lubi baseball? Czy wybieranie się na kilka rund to coś, co lubisz robić? Być może lubisz grać w baseball i potrzebujesz porady, jak poprawić swoją grę.

Bez względu na to, jakich rzeczy chcesz się nauczyć o baseballu, znajdziesz tutaj wiele odpowiedzi.Nauka rzucania jest niezbędna do gry w baseball. Nie ma znaczenia, czy grasz na polu, czy na polu, musisz wiedzieć, jak celnie rzucić piłkę. Aby rzucać celnie, ustaw ręką w miejscu, w którym chcesz piłkę i kontynuuj z ramienia.Zachowuj się jak profesjonalista podczas prób. Niezależnie od tego, czy drużyna należy do Twojej szkoły, czy lokalnej małej ligi, uprzejmość zajdzie daleko. Wskazuje to, że masz poczucie dojrzałości.W przypadku dzieci w baseballu, upewnij się, że ich ręce są prawidłowo ułożone do uderzenia. Górna ręka kija musi znajdować się na tej samej wysokości co jego tylne ramię, około 3 do 6 cali od tego tylnego ramienia. Ich tylny łokieć musi mieć około 45 stopni. Przedni łokieć musi być niższy i mniej więcej równy z tylnym łokciem.W wygodnej pozycji odbijania trzymaj ręce z dala od ciała. Twoje łokcie powinny być uniesione i oddalone, praktycznie równolegle do podłoża. Trzymaj rakietkę na wysokości ramion i uważaj, aby nie upuścić tylnego łokcia. Przećwicz swoją postawę przed dużym lustrem, aby upewnić się, że łokcie są odpowiednio ustawione.Upewnij się, że jesteś najlepszym kanciarzem w zespole. Chcesz, aby twoja etyka pracy odcisnęła się na reszcie zespołu. To taki lider klubu, który zmienia grę. Zrób różnicę, będąc graczem, na którego patrzą inni.Jako trener baseballu powinieneś stworzyć praktyczny harmonogram treningów, aby zawodnicy wiedzieli, czego się od nich oczekuje, a także mogli ustalać osobiste cele. Ogólnie rzecz biorąc, dobry trening baseballowy powinien składać się z dziesięciominutowej rozgrzewki, po której następuje dwadzieścia minut zespołowych i indywidualnych ćwiczeń uderzania. Następnie niech biegają po bazach przez pięć minut, a następnie 10 minut na obronę drużynową i ćwiczenia sytuacyjne. Pomagamy lepiej zrozumieć baseball dzięki tym prostym wskazówkom

Kolejne 10 minut obrony i trochę czasu na odpoczynek dokończą sesję.

Miej małe spotkanie i praktyka jest zakończona.Jeśli jesteś trenerem trzeciej bazy, musisz zająć się pewnymi sprawami. Na przykład musisz zdecydować, czy wysłać biegaczy do domu, czy zatrzymać ich na trzeciej bazie. Musisz poinformować biegaczy, czy powinni wsunąć się na trzecie miejsce, czy stanąć na miejscu. Musisz pomagać biegaczom, informując ich, kiedy mają biec i przypominając im, ile jest outów.Naucz się prawidłowego kroku w baseballu. Jeśli jesteś praworęczny, popchnij nieco lewą nogę, gdy boisko zbliża się do ciebie. W przypadku osób leworęcznych działa to zupełnie odwrotnie. W miarę zbliżania się boiska, zrób krok do przodu o około dwanaście cali, aby nadać rozpędowi, którego potrzebujesz. Młodsi ludzie powinni iść naprzód poniżej stopy, a dla dorosłych graczy stopa jest idealna.Jeśli zająłeś pozycję na polu, upewnij się, że jesteś świadomy pałkarza. Osoby praworęczne będą uderzać wiele piłek w lewą stronę boiska. Leworęczny najprawdopodobniej uderzy go w prawo. Znajomość tych podstawowych mechanik odbijania pomoże Ci upewnić się, że znasz prawdopodobny obszar uderzenia piłki, nawet przed wybiciem.Subtelności wielkiego sportu, jakim jest baseball, mogą zostać przeoczone przez przypadkowych fanów. Im więcej nauczysz się o baseballu, tym więcej będziesz wiedział, że jest pełen akcji. Informacje, które właśnie przeczytałeś, powinny pomóc Ci bardziej cieszyć się grą, niezależnie od tego, czy jesteś graczem, czy widzem.