Zapewnij sobie ochronę przed przerwami w dostawie prądu

Akumulatory do UPS są główną potrzebą zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w przedsiębiorstwach komercyjnych. Jest to jedna z najlepszych form tymczasowego zasilania zastępczego.

Rozwiązania w zakresie nieprzerwanego zasilania firmy będą oferować najnowsze produkty, które spełnią twoje wyjątkowe potrzeby i wymagania. W takim przypadku UPS tak naprawdę nigdy nie przekazuje odpowiedzialności systemowi zapasowemu, ale odgrywa ważną rolę, zapewniając krótkie impulsy mocy, aby wypełnić luki, zanim wszystko wróci do normy. Jest to możliwe, gdy urządzenie UPS jest zainstalowane między głównym źródłem zasilania a sprzętem chronionym, dzięki czemu będzie pierwszym punktem odniesienia w przypadku awarii zasilania. Taka konfiguracja pozwala również systemowi UPS na ciągłe ładowanie własnego akumulatora w mini-cyklach, gdy działa. Dodanie zasilacza bezprzerwowego do istniejącej konfiguracji to dobry sposób na zagwarantowanie ciągłości pracy, ponieważ czasem liczy się każda chwila, gdy spada moc.

Wzrost napięcia, który trwa bardzo krótko, może być spowodowany uderzeniem pioruna lub uszkodzeniem linii zasilającej.

Skoki napięcia powodują rozbieżności w zasilaniu budynku i mogą spowodować uszkodzenie komputera z powodu ciepła. Spadek energii może być spowodowany działaniem dużego urządzenia, takiego jak klimatyzator. Nierówny pobór energii może spowodować nagłe i nieprzewidziane wyłączenie się urządzeń elektronicznych, co w przypadku komputera czy laptopa może spowodować utratę niezapisanych danych i działań. W przypadku nagłej awarii zasilania nie tylko tracisz pracę, ale także czas nie tylko potrzebny na ponowne wykonanie pracy, ale także potrzebny na przywrócenie zasilania, ponowne uruchomienie komputera i ponowne otwarcie plików, nad którymi pracowałeś. Ten cenny czas oszczędza się, jeśli zastosujemy akumulatory do ups. Warto więc zainwestować w zapasową baterię UPS do swojego komputera. Będą to dobrze wydane pieniądze na ochronę sprzętu i pozbycie się obaw o utratę pracy, danych i czasu.