Znalezienie najlepszego i najbardziej ruchliwego miejsca dla Twojego sklepu

Nieruchomości komercyjne mogą dosłownie zrobić lub złamać Cię jednym złym ruchem.

W przypadku zwykłego domu jest trochę więcej miejsca na błędy, ponieważ nie są one tak drogie w porównaniu do nieruchomości komercyjnych. Ale z komercją mówimy oczywiście o ogromnych pieniądzach. Przeczytaj te wskazówki, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo podejść do nieruchomości komercyjnych.Nawet jeśli twój broker ma wszystkie połączenia i know-how, upewnij się, że znajdziesz taki, który nadal pozwoli ci sprawować kontrolę. W końcu to ty będziesz mieć do czynienia z nieruchomością, więc powinieneś mieć największą kontrolę nad sytuacją.Aby się zabezpieczyć, upewnij się, że umowa, o której decydujesz ty i twój broker, jest sporządzona na piśmie. Dodaj do tego pewne warunki, które pozwolą ci rozwiązać je w ciągu pięciu do dziesięciu dni z pisemnym wypowiedzeniem, jeśli nie wykonują dobrze swojej pracy.Mądrzej jest mieć partnera biznesowego w swoich przygodach na rynku nieruchomości komercyjnych. Z pomocą kogoś innego będziesz miał więcej pieniędzy do zainwestowania w nieruchomości. Ponadto z pewnością nie zaszkodzi mieć kogoś, z kim można omówić ważne decyzje dotyczące nieruchomości. Wkład innej osoby może naprawdę pomóc w podejmowaniu najlepszych możliwych ruchów biznesowych.Jest pewna krzywa uczenia się, z którą musisz się zmierzyć, kiedy zaczynasz inwestować w nieruchomości komercyjne. Są znacznie droższe niż nieruchomości mieszkalne i można się wiele nauczyć. Znalezienie najlepszego i najbardziej ruchliwego miejsca dla Twojego sklepu

Składanie ofert i przeglądanie ofert może zająć dużo czasu.Pamiętaj, aby poprosić i sprawdzić sprawozdania finansowe i informacje o zeznaniu podatkowym z co najmniej dwóch ostatnich lat dowolnej nieruchomości komercyjnej, którą chcesz kupić.

Zbadaj również wydatki, takie jak koszty operacyjne. Upewnij się, że rozumiesz wszystkie przedstawione ci informacje, a jeśli ich nie rozumiesz, poproś swojego prawnika ds. nieruchomości, aby sprawdził ze sobą dokumenty, aby mieć solidną, praktyczną wiedzę na temat kosztów i zwrotu nieruchomości.Spraw, aby Twoje oferty były jasne i zwięzłe. Nie rób żadnych założeń dotyczących tego, co sprzedawca, firma lub dom byłby skłonny zaakceptować. Jeśli tylko uważasz, że nieruchomość jest warta określoną kwotę, zaoferuj ją i bądź stanowczy. Jeśli Twoja umowa nie zostanie zaakceptowana, możesz przynajmniej upewnić się, że zapłaciłeś uczciwą cenę.Zajmij swoją nieruchomość komercyjną, aby płacić rachunki między najemcami. Puste nieruchomości komercyjne to budynek, który musisz utrzymywać bez żadnych dochodów. Jeśli masz otwartych wiele nieruchomości, dowiedz się, dlaczego i spróbuj rozwiązać problem, który może powodować utratę najemców.Rozważ przestrzeń przetrzymywania, ponieważ określasz przestrzeń oferowaną przez przeglądane oferty nieruchomości komercyjnych. Zatrzymanie jest często wymagane do kontrolowania odpływów wody deszczowej i innych odpływów, które mogą zajmować dużo miejsca na całej nieruchomości – aż 15% gruntów potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.Jedną rzeczą, o której należy pomyśleć przy zakupie nieruchomości komercyjnej, jest to, dlaczego poprzedni właściciel ją sprzedaje. Czasami sprzedają go z powodu problemu z samą nieruchomością. Na przykład może być podatny na inwazję owadów lub, w bardziej dziwnym scenariuszu, być celem powtórnych włamań z powodu wendety.Ważne jest, aby nie dać się zastraszyć jakakolwiek transakcja na rynku nieruchomości komercyjnych. Chociaż możesz łatwo zbankrutować po przegranej transakcji, przestrzeganie informacji takich jak te, które przeczytałeś w tym artykule, zapewni, że zawsze będziesz wyprzedzać, gdy masz do czynienia z nieruchomościami komercyjnymi.