Zajrzyj tutaj, aby uzyskać doskonałe wskazówki dotyczące alergii

Czy musisz przebywać w pomieszczeniach, gdy jest ciepło, aby uniknąć objawów alergii? Chociaż alergie są niezwykle powszechne na całym świecie, nie będziesz musiał długo ich znosić, jeśli zdobędziesz wiedzę na ten temat.

Alergie mogą mieć wiele wyzwalaczy i powodować różne objawy. Jeśli chcesz uzyskać porady, które pomogą Ci zminimalizować skutki alergii, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.Jeśli latem nasilają się alergie, ważne jest, aby utrzymywać klimatyzator w czystości. Klimatyzatory zawierają dużo kurzu i pleśni, a jeśli ich nie wyczyścisz, twoje alergie po prostu się pogorszą. Ponadto staraj się nie spać tuż obok klimatyzatora, ponieważ może to również pogorszyć twoją alergię.Jeśli cierpisz na alergie, ważne jest, aby utrzymać dom w czystości i odkurzyć, aby usunąć alergeny z dywanów i podłóg. Ale czy wiesz, że twoja próżnia nie tylko wysysa alergeny, ale także wydmuchuje niektóre z nich z powrotem! Niech ktoś bez alergii odkurza, a przynajmniej załóż maskę przeciwpyłową, jeśli musisz to zrobić sam.Jeśli przepisano Ci leki przeciwalergiczne, zażywaj je regularnie. Leki na alergię na receptę często działają inaczej niż standardowe leki dostępne bez recepty. Podczas gdy leki przeciwalergiczne OTC są przyjmowane w razie potrzeby, wiele leków na alergię na receptę działa poprzez utrzymywanie stałego poziomu leku w twoim systemie. Oznacza to, że musisz przyjmować tabletkę codziennie, najlepiej o tej samej porze dnia.Ogranicz ilość dywaników, które masz w domu. Mogą zbierać kurz, brud, pyłki, sierść zwierząt domowych i inne alergeny. Jeśli masz w domu dywaniki, upewnij się, że można je prać. Możesz to robić co tydzień, kiedy sprzątasz swój dom.Miej osobne buty do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Jeśli dużo pracujesz w ogrodzie lub po prostu lubisz przebywać na świeżym powietrzu, przygotuj parę butów specjalnie do tych czynności. Kiedy nadejdzie czas, aby wejść do domu, twoje buty wraz z pyłkami i kurzem, które niosą, możesz zostawić przy drzwiach – minimalizując alergeny, które dostają się do twojego domu.Czy zdajesz sobie sprawę, że twoje ciało może powodować niektóre z twoich alergii? To może ci zaszkodzić w nocy. Info Serwis - Solidna paczka informacji z kraju

W ciągu dnia Twoje ciało i ubranie pokrywają się pyłkami i kurzem.

W nocy, gdy kładziesz się do łóżka, te przedmioty mogą wpływać na drogi oddechowe. Aby tego uniknąć, należy stale brać prysznic i czyścić. Jeśli tego nie zrobisz, będziesz cierpieć z powodu większej liczby reakcji.Po latach radzenia sobie ze swędzeniem alergicznej skóry i egzemą, ciągłe drapanie staje się trudnym nawykiem do przełamania – nawet po terapii alergicznej. Może to spowodować dalsze uszkodzenia skóry, dlatego należy pokryć obszar gęstym środkiem ochronnym, takim jak wazelina lub olejek z witaminą E, pod elastycznym bandażem. Pozwala to na wygojenie skóry i może pomóc przerwać cykl.Kiedy przyjmujesz leki na alergie, niezwykle ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem i farmaceutą w sprawie wszelkich produktów spożywczych lub innych leków, które mogą nie wchodzić w interakcje z Twoimi lekami. Skutki uboczne i reakcje między lekami mogą być ekstremalne, więc przed ich przyjęciem musisz wiedzieć, czy istnieje jakiekolwiek ryzyko związane ze spożywaniem innych leków lub żywności.Jeśli twoje pierwsze próby znalezienia leczenia nie powiodły się, próbuj dalej. Oprócz leków doustnych istnieją inne możliwości łagodzenia alergii. Na przykład możesz wypróbować dostępny bez recepty spray do nosa lub płyn do płukania, krople do oczu na alergie lub przepisane leki, w tym blokery leukotrienów lub sterydy do nosa.Jeśli wybierasz się na zewnątrz, gdy sezon alergiczny jest w pełni, noś okulary przeciwsłoneczne. Okulary przeciwsłoneczne zapobiegają przedostawaniu się pyłków i innych wyzwalaczy alergii do oczu. Około godziny przed wyjściem na zewnątrz zakropl krople do oczu. Zapobiegnie to zaczerwienieniu oczu, gdy jesteś na zewnątrz.Srebrną podszewką każdej alergii jest to, że zwykle łatwo ją leczyć. Potrzebujesz tylko właściwych informacji, które Cię poprowadzą. Skorzystaj z przedstawionych tutaj wskazówek, aby w końcu cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu na słońcu, zamiast ukrywać się w domu z powodu alergii.