Zabiegi estetyczne odmładzające okolice oczu

Wypełniacze tkankowe, takie jak botoks czy kwas hialuronowy są idealnym rozwiązaniem, jeśli chcemy wyeliminować niechciane zmarszczek twarzy, zwiększyć objętość i wyrazistość cienkich ust, a także zapadnięte obszary twarzy, takie jak policzki czy obszar zagłębienia pod oczami, zwany doliną łez.

Pod oczami skóra najszybciej traci gęstość i elastyczność, nadając twarzy zmęczony wygląd i nieestetycznie postarzając okolice oczu.

Zabiegi estetyczne odmładzające okolice oczu

Wypełnienie zagłębień pod oczami nazywanymi dolina łez we Wrocławiu

Zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego, który naturalnie występuje w naszym organizmie, to minimalnie inwazyjna procedura estetyczna stosowana w celu zwiększenia objętości skóry i przywrócenia owalu twarzy, aby uzyskać pełniejszy, bardziej młodzieńczy wygląd. W zależności od twoich potrzeb, lekarz podczas konsultacji może zasugerować także wypełnienie tak zwanej doliny łez pod oczami, aby odzyskać młodzieńcze spojrzenie i pozbyć się nieestetycznych półkolistych wgłębień pokrytych wiotką skórą i zmarszczkami. Jest to procedura nieinwazyjna, która niesie ze sobą niewiele zagrożeń, krótki czas rekonwalescencji i natychmiastowe, widoczne rezultaty.

Do tego typu procedur używany jest najbezpieczniejszy z dostępnych wypełniaczy tkankowych, wykonanych z cząsteczek naturalnie występujących w ludzkiej skórze. Ten nieinwazyjny zabieg wypełniający dolinę łez pod oczami wykonywany jest w gabinecie estetycznym w warunkach ambulatoryjnych ze względu na minimalny czas rekonwalescencji. Przed zabiegiem na okolice wstrzyknięć nakładany jest preparat znieczulający dla maksymalnego komfortu, ponieważ nakłucia mogą być dla niektórych osób nieprzyjemne. W podobny sposób usuwa się zmarszczki mimiczne z twarzy oraz powiększa cienkie i mało widoczne usta. Za pomocą zastrzyków z kwasu hialuronowego można również dokonać poprawy wyglądu blizn potrądzikowych.

Zabieg dolina łez Wrocław polega na wstrzyknięciu w wiotką skórę w zagłębienia pod oczami kwasu hialuronowego, który redukuje nierówności i zmarszczki, dzięki czemu okolice oczu, a tym samym cała twarz, wyglądają młodzieńczo i świeżo.