Podarujcie sobie coś wyjątkowego I pokażcie światu, że się kochacie!

Każdy z nasz lubi wyjątkowe prezenty. Gdy jesteśmy w związku jeszcze chętniej obdarowujemy drugą osobę drobnymi upominkami.

Miłość uderza do głowy i najchętniej wykrzyczelibyśmy ją wszystkim wokół. Można jednak okazywać swoje uczucia w bardziej subtelny sposób i przy okazji sprawić radość swojej ukochanej lub ukochanemu.

Firma Koszulove proponuje Wam koszulki dla par, które pasują do siebie idealnie ? tak, jak i Wy. Możecie pokazać wszystkim wokół jak dobrze dobraną parą jesteście. Są one kolorowe, radosne, zabawne, a przede wszystkim ? z pomysłem. Nie można tu mówić o nudzie. Na taki zakup zdecydują się tylko te związki, które mają dużo poczucie humoru i dystansu. Gwarantujemy bowiem, że jeśli będziecie nosić te koszulki dla par, to nikt nie przejdzie obok Was obojętnie.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy fantastyczne printy, które tylko w zestawie tworzą całość, bo przecież kimże jest Ciasteczkowy Potwór bez swoich ciastek? Kim jest książę bez księżniczki?

Możecie pokazać światu, że jesteście jak dwie połówki awokado, jak Dama i Król w talii kart lub tylko razem tworzycie prawdziwą MIŁOŚĆ. Jeśli planujecie ślub lub jesteście tuż po ? również znajdziecie coś specjalnie na tę okazję. To właśnie dla Was przygotowaliśmy koszulki z nadrukiem ?Just Married?. Zabierzcie je ze sobą w podróż poślubną, a każdy będzie wiedział, że jesteście szczęśliwym, świeżo upieczonym małżeństwem. Jeśli chcecie pochwalić się stażem swojego związku ? tutaj także mamy ciekawą, nieszablonową propozycję. Przy składaniu zamówienia podajcie nam datę swojego ślubu, a my obliczymy i wydrukujemy na Waszych koszulkach od jak dawna jesteście razem podając wynik w latach, miesiącach, tygodniach, dniach, godzinach, minutach, a nawet sekundach!

Każdy zestaw składa się z dwóch koszulek: damskiej oraz męskiej. Są to klasyczne kroje, w których dobrze wygląda każda sylwetka. Panowie otrzymują luźniejszy t-shirt. Dla Pań przeznaczony jest ten lekko profilowany, który podkreśli i wyeksponuje atuty figury.

Jeśli chodzi o jakość ? bez obaw. Oferujemy tylko odzież wykonaną z najlepszych tkanin. Koszulki dla par przygotowujemy w 100% z bawełny. Są lekkie, delikatne, przewiewne, ale jednocześnie solidne. Wytrzymałość zapewniają im podwójne przeszycia i mocno zagęszczone szwy. Zadbaliśmy również o kształt rękawków, które układają się na ramieniu tak, że nie poszerzają optycznie sylwetki. Producentem naszych koszulek jest firma PROMOSTARS, która należy do polskiej grupy LPP.