Ubrania do karmienia ważnym elementem wyprawki poporodowej

Jeżeli właśnie spodziewasz się dziecka z pewnością radością napawa cię kompletowanie dziecięcej wyprawki. Perspektywa wyboru akcesoriów dziecięcych typu wózek czy łóżeczko budzą u większości przyszłych mam pozytywne emocje. Tak samo sprawa wygląda z ubrankami czy zabawkami dla maluszka. Często jednak młode mamy zapominają o tym, aby zadbać o siebie i zainwestować w sukienki ciążowe czy ubrania do karmienia (sukienki do karmienia, koszule do karmienia czy bluzki do karmienia). Jest to bardzo ważny element garderoby, bo mając u boku niemowlaka docenimy podwójnie wszystko, co zapewni nam odrobinę wygody i komfortu. Ubrania do karmienia mogą uchronić nas też od wielu stresujących sytuacji – na przykład podczas karmienia dziecka w miejscu publicznym. Jak wiadomo czynność ta budzi wiele kontrowersji i przyciąga wzrok oburzonych nieraz gapiów. Młoda mama chce jedynie, aby jej dziecko było przewinięte, nakarmione i szczęśliwe. Jeżeli koszule do karmienia mogą jej to zapewnić to dlaczego by je pomijać przy kompletowaniu poporodowej wyprawki?

Koszule do karmienia – elegancja i wygoda w jednym

Nie bez znaczenia jest też fakt, że koszule dla karmiących mam to taki element garderoby, który nie zdradza na pierwszy rzut oka swojego przeznaczenia. Dzięki temu, młoda mama może czuć się elegancko i swobodnie, będąc w miejscu publicznym Ukryte rozcięcie zapewniające szybki dostęp do piersi jest niemal niewidoczne. Koszule do karmienia sprawdzą się podczas wyjścia do restauracji, spotkania ze znajomymi, a nawet jako element ubioru aktywnej business woman, godzącej opiekę nad dzieckiem ze sprawami zawodowymi.

Ubrania mama i córka – skompletuj odjechaną wyprawkę

Ubrania dla młodej mamy to jedno, ale mnóstwa frajdy dostarcza także wybieranie ciuszków dla najmłodszej pociechy. Hit sezonu to ubrania dla rodziców i dzieci – oczywiście, każde we właściwym rozmiarze. Czy może być bardzie uroczy widok, niż mama i córeczka w niemal identycznych sukienkach? Albo taka i jego synek, w takich samych koszulkach? Zestawy, w których są ubrania mama i córka, albo ubrania mamy i syn to idealne pomysły na prezent. Taki podarunek ucieszy każdego rodzica, a przede wszystkim – będzie bardzo praktyczny. Oczywiście, świetnym prezentem będzie także klasyczny ciuch dla młodej mamy – bluzki do karmienia czy bluzy ciążowe. Przydadzą się zawsze, a niektóre modele będą służyć nawet wiele miesięcy po porodzie. Warto postawić na sprawdzone modele, stonowane kolory i oszczędne wzory – dzięki temu mamy większe szanse, że taki prezent przypadnie do gustu.