Wózek dwa w jednym czy trzy w jednym? Podpowiadamy

Zastanawiasz się nad tym, czy wybrać wózek z opcją dwa w jednym czy też trzy w jednym? Jest to z pewnością dość trudny wybór, a my chętnie pomożemy Ci go dokonać! Wybierz mądrze!

W sklepie z wózkami dziecięcymi w Warszawie www.wozki-foteliki.pl znajdziesz wiele modeli różnorodnych wózków dwa w jednym, a także trzy w jednym. Wszystkie są niezwykle praktyczne, a także wyróżniają się pięknym wyglądem. Jednak czy wózek dwa w jednym albo trzy w jednym na pewno będzie dla Ciebie odpowiednim wyborem? Która propozycja będzie lepsza? Przyszła pora na to, żeby to sprawdzić.

Wózki dwa w jednym

Wózki dwa w jednym, które są dostępne w sklepach wyróżniają się swoim praktycznym zastosowaniem. Otóż składają się one ze stelaża, a także głębokiej gondoli oraz siedziska spacerowego. Jest to wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które posiadają niewielkie mieszkanie, zatem nie mają miejsca na to, żeby przechowywać dwa różne wózki. Twoje dziecko, gdy zacznie siedzieć, będzie bardzo chętnie przyglądało się otoczeniu podczas każdego spaceru. To oznacza, że w tym przypadku wózki spacerowe Warszawa będą dla Twojej pociechy najlepszym rozwiązaniem. Właśnie do tego przyda Ci się siedzisko spacerowe. Jest to również praktyczna opcja dla osób, które w przyszłości planują posiadać jeszcze jedno dziecko.

Wózki trzy w jednym

Wózki dziecięce trzy w jednym wyróżniają się tym, że składają się ze stelaża, a także trzech dodatkowych, wymiennych elementów. Składa się na nie głęboka gondola, siedzisko spacerowe, a także dodatkowo fotelik do samochodu. Wszystkie można zamienne ze sobą wymieniać, co jest bardzo wygodne w każdej podróży. Otóż po przejażdżce samochodem nie będziesz musiała budzić swojego dziecka, wystarczy, że przełożysz fotelik na specjalny stelaż i dalej udasz się na spacer ze swoim dzieckiem. Takie wózki dziecięce są niezwykle praktyczne i sprawdzają się w wielu różnych sytuacjach.

Przy wyborze warto pamiętać również o tym, że w sklepach znajdziesz specjalne przełączki, które umożliwią Ci dopasowanie, na przykład fotelika samochodowego do stelaża wózka dwa w jednym. Wystarczy, że dobrze poszukać, a w przyszłości zawsze możesz dokupić takie dodatkowe akcesorium, które w znacznej mierze ułatwi Ci życie. Przed zakupem wózka dwa w jednym warto jednak sprawdzić dostępność takich przełączek, a także ich cenę. W ten sposób przekonasz się, czy warto zainwestować w taki model. Stawiając na model trzy w jednym, na pewno nie spotkasz się z takim problemem w przyszłości.