Komputer nurkowy Suunto Vyper Novo

Aby nurkowanie było pełne emocji, abyśmy mogli z niego czerpać na maksa, warto jest wyposażyć się w najlepszy na rynku sprzęt. Oczywiście w jego skład można wliczyć bardzo wiele elementów. Niemniej jednak nie można w tym miejscu nie wskazać na posiadanie komputera nurkowego.

Jednym z tych polecanych przez osoby doświadczone w nurkowaniu jest model Suunto Vyper Novo. Jest to następca znanego w świecie nurków komputera o nazwie Suunto Vyper. Tenże model komputera nurkowego jest skierowany w głównej mierze dla osób bardziej zaawansowanych w sztuce nurkowania. Ten model komputera nurkowego jest przeznaczony do obsługi dwóch gazów. Mowa jest o powietrzu jak również o nitroksie. Do najważniejszych funkcji tego komputera podwodnego można zaliczyć możliwość pracy z tymi dwoma wyżej wymienionymi gazami, możliwość nurkowania ze wstrzymanym oddechem jak również funkcję głębokościomierza.

 

To, o czym nie można także nie wspomnieć to na pewno algorytm dekompresji stałej Suunto RGBM. Ponadto także nie można nie wspomnieć o kompasie 3D wraz z kompensacją przechylenia. Elementem, który jest tutaj opcjonalny, ale bardzo często wykorzystywany przez nurków korzystających z tego komputera jest możliwość kontroli poziomu gazu w butli. Bez wątpienia jest to sprzęt najnowszej generacji, który sprawdza się w bardzo różnych warunkach, który przyda się na bardzo wielu różnych wodach. Jest to sprzęt niezawodny, polecany profesjonalistom. Oczywiście przed jego zakupem, warto jest zapoznać się z jego szczegółową specyfikacją, warto poznać jego szczegóły, włączając w to również aktualną cenę, jaką należy uiścić za zakup komputera. Można to z powodzeniem uczynić za pośrednictwem strony internetowej znajdującej się pod adresem http://www.bestdivers.pl/sklep/suunto-vyper-novo-graphite/. Tenże komputer dla nurków cieszy się niezmiennym powodzeniem od momentu wejścia na rynek, czyli w roku 2016. Został wypróbowany przez bardzo wiele osób i tym samym można bez wątpienia powiedzieć, że jest niezawodny.