Rzuć palenie już dziś dzięki tym sekretom ekspertów

Palenie to nałóg, który trudno przestać, ale rzucenie palenia jest konieczne, jeśli chcesz chronić swoje płuca i serce przed chorobami.

Palenie prowadzi do raka, astmy i innych poważnych chorób. Przeczytaj więc wskazówki zawarte w tym artykule i dowiedz się, jak rzucić palenie wcześniej niż później.Spróbuj rzucić palenie, korzystając z metody, która jest najłatwiejsza dla Twoich potrzeb. Unikaj rzucania zimnego indyka, który rzadko działa. Jeśli to wypróbujesz, bez wątpienia poniesiesz porażkę! Ponieważ nikotyna bardzo uzależnia, powinieneś zastosować jakiś rodzaj terapii, lekarstwa lub plastra. Te rzeczy pomogą ci z objawami odstawienia, których możesz doświadczyć, i sprawią, że rzucenie palenia stanie się znacznie bardziej prawdopodobne.Jeśli szukasz środka chemicznego do rzucenia palenia, bądź bardzo ostrożny przy takim podejściu. Leki takie jak Chantix mają stosunkowo niski wskaźnik skuteczności i mogą potencjalnie powodować poważne uszkodzenia ciała. Działa poprzez zmianę chemii mózgu i może prowadzić do ciężkiej depresji i tendencji samobójczych.Jeśli próbujesz rzucić palenie, rzucenie „zimnego indyka” to zły pomysł. Rzucenie bez wsparcia dla odstawienia nikotyny to ciężka walka. Ponieważ nikotyna uzależnia, bardzo łatwo jest powrócić do nałogu bez jakiejś formy wsparcia podczas rzucania palenia. Najlepiej zastosować lek na rzucenie palenia lub jakiś rodzaj terapii, gdy jesteś gotowy do rzucenia palenia.Zachęć swoich bliskich, aby poparli Cię w podjęciu decyzji o porzuceniu złego nałogu palenia. Musisz dać im znać, że chcesz ich wsparcia, a nie ich osądu. Powinieneś poinformować ich, że na początku prawdopodobnie będziesz w złym humorze i prawdopodobnie nie będziesz myślał jasno. Rzucenie palenia nie jest łatwe, a wsparcie osób, które kochasz, jest niezbędne w procesie rzucania palenia.Oprócz rzucenia palenia należy również ograniczyć spożywanie pokarmów i napojów, które wywołują głód nikotynowy. Biznesy Online - Szereg ciekawych publikacji związanych z biznesem również w sieci.

Na przykład, pijąc alkohol, będziesz bardziej podatny na uzależnienie od nikotyny.

Jeśli regularnie pijesz kawę, kiedy palisz, powinieneś również ją ograniczyć, aby zmniejszyć skojarzenia wywołujące głód.Kiedy próbujesz rzucić palenie, upewnij się, że pijesz dużo wody. Woda nie tylko jest dla Ciebie dobra, ale także zaspokaja potrzebę posiadania czegoś w ustach. Ponadto duże ilości wody pomagają usunąć nikotynę i inne substancje chemiczne z organizmu spowodowane papierosami.Nie próbuj wyznaczać dnia na rzucenie palenia. Zamiast próbować planować, zrezygnuj już dziś. Takie planowanie prawie nigdy nie działa i prowadzi do rozczarowania. Zacznij od razu rzucać, zamiast próbować tworzyć wyimaginowaną oś czasu dla siebie. Podejmij działanie, a dotrzesz tam, gdzie chcesz.Jeśli szukasz szybkiego poderwania jak papieros, spróbuj zamiast tego wypić szklankę soku. Pomoże ci to zmniejszyć ilość wypalanych codziennie papierosów i da ci coś zdrowego do zastąpienia palenia.Dołącz nagrodę do każdego małego celu, który zrobisz. Zrób listę nagród, które zaoferujesz sobie, gdy rzucisz palenie na jeden dzień, tydzień, miesiąc i tak dalej. Umieść tę listę w miejscu, w którym każdego dnia możesz ją wyraźnie zobaczyć. Pozwoli ci to zwalczyć wszelkie pragnienia i pokusy, które masz w ciągu dnia.Dzięki temu, czego nauczyłeś się z tego artykułu, możesz teraz pomóc swojemu ciału, pomagając sercu i płucom, rzucając palenie. Wykorzystaj więc wszystko, czego nauczyłeś się z tego artykułu i zdobądź nową wiedzę, aby zastosować się do swoich celów rzucania palenia, a powinieneś pozbyć się dymu ze swojego życia w mgnieniu oka.