Jelly Bear Hair – witaminy na porost włosów w postaci jadalnych żelków

Posiadanie błyszczących, silnych włosów, zdrowej skóry i paznokci nigdy nie było łatwiejsze do osiągnięcia ani smaczniejsze.

Obecnie w branży suplementów diety na włosy zdecydowanie najbardziej popularne są witaminy w postaci słodkich żelków, które po prostu żujemy. Nie trzeba już połykać dużych tabletek, jeśli chcemy uzupełnić naszą dietę w niezbędne składniki odżywcze.

Takie żelki do włosów, skóry i paznokci o słodkich smakach zawierają kluczowe witaminy i składniki odżywcze, które wspierają lśniące włosy, zdrowe paznokcie i gładką, młodą skórę. Jeśli lubisz oryginalne suplementy diety i zabiegi pielęgnacyjne, to z pewnością pokochasz również pyszne żelki na włosy Jelly Bear Hair. Oprócz samych kluczowych witamin i składników odżywczych, ten produkt zawiera również biotynę, kwas foliowy, cynk i mangan dla dodatkowych korzyści pielęgnacyjnych i zdrowotnych dla pięknych i gęstych włosów oraz zdrowej skóry i paznokci. Zażywanie takich witamin to przyjemny sposób na wsparcie Twojego wewnętrznego piękna. Niewystarczająca pielęgnacja i brak odpowiednich składników odżywczych może uszkodzić włosy, sprawiając, że stają się matowe, szorstkie i nadmiernie wypadają.

Suplement diety w postaci żelków, sprawi, że Twoje włosy będą zdrowe, lśniące i piękne oraz mniej podatne na codzienne uszkodzenia.

Jest to pyszny, naturalny sposób dbania o włosy bez potrzeby stosowania drogich produktów pielęgnacyjnych, które mogą okazać się nieskuteczne. Dokładny opis produktu, skład oraz recenzje znajdziesz na stronie https://www.firia.pl/jelly-bear-hair/. Suplement ten jest znany na całym świecie i zdobył wiele nagród, w tym w konkursie Bestsellerów roku 2018 wygrał jako najlepszy kosmetyk do włosów. Aby uzyskać optymalne wyniki, należy spożywać dwa misie żelki dziennie. Suplement ten zawiera między innymi 500% dziennego spożycia biotyny, niezbędnej witaminy rozpuszczalnej w wodzie, która jest niezbędna do wzrostu włosów i paznokci. Zawiera także cynk i selen, niezbędne minerały, które pomagają zachować zdrowe włosy.