Lato czeka!

Razem z latem czeka rzeka, las, morze… Możemy być pewni, że dzieciom nie zabraknie na to energii. Tylko czy wystarczy im miejsca w plecaku na tyle przygód? Warto zadbać zatem, aby zawartość walizki młodego podróżnika była przemyślana. Można pójść tropem „capsule wardrobe”, wybierając ubrania dla dzieci w uniwersalnych, pasujących do siebie kolorach i w minimalnej ilości. W MyBasic to dziecinnie proste! Tworząc kapsułkową walizkę, musimy pamiętać o solidnej bazie.

Pozwoli ona łatwo i szybko dobrać dziecku pozostałe elementy swojej stylizacji bez zastanawiania się czy góra pasuje do dołu. Zresztą kto by miał na to czas na wakacjach? Oto kilka podpowiedzi jakie ubrania dla dzieci najlepiej sprawdzą się na wyjeździe:1. Postaw na ciemne „doły” – gry i zabawy na trawie, pikniki pod chmurką, wycieczki i aktywności ruchowe są niezwykle „plamogenne” dla pup i kolan. Kolorowe spodnie dla dzieci MyBasic to idealne rozwiązanie.

2. Grunt to wygoda! Dlatego ubranka dla dzieci powstają z niezwykle delikatnej i równocześnie wytrzymałej bawełny. Taki materiał sprawdzi się nie tylko latem! Jednak pakując dziecko na wakacje, należy pamiętać, aby zapakować różne fasony. Spodnie chłopięce z niskim krokiem, tzw. „baggy”, spodnie dresowe, krótkie cienkie spodenki, a dla starszaków tregginsy lub legginsy! Dziewczynki zabierają jeszcze jakąś spódniczkę – najlepiej dwustronną, aby uzyskać wiele stylizacji przy możliwie najmniejszym nakładzie miejsca.

3. Gotowi na wszystko – mają już „doły”, więc teraz czas na dobranie „gór”. Kilka T-shirtów, może polówka, bokserka na cieplejszy dzień, bluza bomberka, bluzka z długim rękawem i bluza z kapturem – zestaw uniwersalny! W zależności od płci dziecka, można dorzucić sukienkę lub dwie albo dodatkowe spodnie chłopięce z niskim krokiem i już!

4. Dodatki: pogoda lubi płatać figle – dobrze jest wrzucić do walizki bawełnianą czapkę. Dwustronne będą świetnym wyborem, bo dają więc dwie możliwości kolorystyczne. Warto pamiętać też o dobrej jakości skarpetkach, aby przy dłuższym spacerze dobrze chroniły stopę. Każdemu przyda się też plecak -worek, aby schować butelkę wody, kanapkę czy portfel. A na specjalne wyjście dziewczynki zabierają również uroczą opaskę pin- up.