Uzyskaj najlepszy projekt strony internetowej, korzystając z tej porady

Posiadanie wystarczającej ilości pieniędzy na zaprojektowanie niestandardowego samochodu lub domu może być marzeniem wielu.

Ale są też takie rzeczy, jak projektowanie stron internetowych i prawie każdy może to zrobić. Jeśli poświęcisz czas, aby nauczyć się podstaw i odkryć, jak wszystkie komponenty do siebie pasują, na przykład przywracając wymarzony rower, sukces będzie Twój w mgnieniu oka. Czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej na temat projektowania stron internetowych.Nie zaniedbuj kaskadowych arkuszy stylów. Korzystanie z arkusza stylów ułatwia nadanie wszystkim stronom witryny tego samego wyglądu i stylu. Zmniejsza również rozmiar pliku stron, ponieważ plik CSS można uzyskać raz na serwerze, a następnie z lokalnej pamięci podręcznej użytkownika.Upewnij się, że tekst i tło mają odpowiedni kontrast. Istnieją dowody na to, że biały tekst na czarnym tle jest najłatwiejszy do odczytania dla większości ludzi, ale inne kolory są w porządku, o ile są czytelne. Pamiętaj też, że osoby z wadami wzroku mogą nie być w stanie odczytać Twojej witryny, jeśli kontrast jest słaby. Sprawdź, czy Twoja witryna jest zgodna z różnymi standardami kontrastu, korzystając z narzędzia dostępnego pod adresem http://snook.ca/technical/colour_contrast/colour.html .Zwróć uwagę na kolory na swojej stronie, aby upewnić się, że pasują do siebie. Powinieneś dążyć do uzyskania czytelnego i widocznego tekstu na wybranym odcieniu tła. Ciemny kolor tekstu pierwszego planu na jasnym tle jest często bardziej czytelny dla większości odbiorców. Poproś znajomych, aby przekazali Ci opinię na temat wybranych przez Ciebie kolorów.Nie przechowuj nieaktualnych treści w swojej witrynie. Jeśli masz w swojej witrynie coś, co zawiera listę wydarzeń, które miały miejsce kilka miesięcy temu, prawdopodobnie straciłeś kilku czytelników. Uzyskaj najlepszy projekt strony internetowej, korzystając z tej porady

Przeciętny użytkownik online ceni świeże treści i dbałość o szczegóły.

Zaznacz w kalendarzu, kiedy usiądziesz i zaktualizujesz swoją witrynę, uważając, aby usunąć wszystko, co nie jest już aktualne lub względne.Utworzenie biuletynu może pomóc w pozyskiwaniu powracających gości. Jeśli zapewnisz klientom możliwość śledzenia nadchodzących promocji lub wydarzeń, będą bardziej skłonni do powrotu. Zaoferuj formularz rejestracji jako link z boku swojej witryny. Upewnij się, że masz sposób na śledzenie, kto się zarejestrował. Pozostań na ścieżce etycznej i wysyłaj biuletyny tylko do użytkowników, którzy o nie proszą.Przetestuj swoją witrynę w najpopularniejszych przeglądarkach i platformach, aby upewnić się, że wyświetla się poprawnie. Czasami skrypty działające w jednej przeglądarce mogą nie dawać takich samych wyników w innej przeglądarce. Dlatego może być konieczne podjęcie dodatkowych środków, takich jak dodanie funkcji wykrywania przeglądarki, aby zapewnić prawidłowe wyświetlanie witryny w większości warunków.Aby ułatwić odwiedzającym czytanie witryny, należy zaprojektować ją przy użyciu kontrastujących kolorów. Jeśli użyjesz kontrastujących kolorów, tekst będzie się wyróżniał. Jeśli masz czarny tekst z czarnym tłem, nie będziesz w stanie zobaczyć informacji, ale jeśli masz czarny tekst z białym tłem, będzie on łatwy do odczytania.Aby użytkownicy byli zadowoleni, nie podkreślaj słów. Podkreślenie słów w Internecie oznacza, że ​​słowo jest łączem, które można kliknąć. Jeśli masz na swoich stronach zbyt wiele słów, które są podkreślone jako linki, które można kliknąć, odwiedzający będą sfrustrowani ciągłymi próbami ich klikania.Zacznij ćwiczyć to, czego się nauczyłeś. Zabawa pomoże ci nauczyć się podstaw. Gdy zmoczysz stopy, możesz zacząć tworzyć bardziej olśniewające strony internetowe, które spodobają się wszystkim. Po prostu pamiętaj o tych wskazówkach, gdy planujesz zaprojektować swoją pierwszą witrynę internetową.