Czy wózki dziecięce to dobry prezent na baby shower?

Twoja córka, siostra, przyjaciółka lub po prostu ? bliska Ci osoba spodziewa się dziecka. Pieczołowicie przygotowujesz z innymi bliskimi Baby Shower, ale poza tortem i pieluchami albo tortem z pieluch chcesz podarować jej coś więcej. Może zrzutka na wózki dziecięce?

Coś co na pewno się przyda

Wózki spacerowe Warszawa to jedna z tych rzeczy, która z pewnością przyda się młodym rodzicom. Zanim jednak podejmiecie decyzję o zakupie takiego produktu, upewnijcie się, że Wasi bliscy nie mają już zakupionego wózka. Jeśli nadal brakuje im tego elementu ? droga wolna! Warto z nimi porozmawiać, zapytać mimochodem czy mają już coś upatrzone, albo jaki powinien być ten ich wymarzony wózek. Może podadzą Wam konkretny model, a może jedynie kolory i liczbę kółek ? każda wskazówka będzie cenna. Możecie wspólnie odwiedzić też sklep dziecięcy Warszawa i wspólnie obejrzeć jakiś model. Jeżeli prezent ma być tajemnicą ? musicie być ostrożni, aby nie zdradzić swoich planów!

Co zrobić, gdy wskazówek jest niewiele?

Wielu młodych rodziców myśli, że na skompletowanie wyprawki dla dziecka ma mnóstwo czasu. Zdarza się, że odwiedzają oni sklep dla dzieci Warszawa, oglądając ciuszki, łóżeczka i wózki. Warto przyglądać się ich reakcjom. Jeśli jednak nie macie wielu wskazówek, bo do tematu środka transportu dla dziecka jeszcze nie doszli, warto zdać się na intuicję i porady specjalistów.

  • Weźcie pod uwagę miejsce zamieszkania przyszłych rodziców. Innego wózka będą potrzebowali w mieście, na nowoczesnym osiedlu, a innego na terenach wiejskich. Jak wiadomo, osiedlowe drogi są równe i twarde, dzięki czemu można pozwolić sobie na wózek o mniejszych, zwrotnych kółkach, co pozwoli na swobodne zawracanie. Jeśli w okolicy nie ma asfaltu, a jedynie polna lub szutrowa droga, lepiej będzie postawić na opcję ?terenową? ? z większymi kołami, z głębszym bieżnikiem oraz amortyzatorami.
  • Pomyślcie o tym, czy Wasi znajomi chętniej wyjdą na spacer do lasu czy może ?na miasto?? To również decyduje o typie kół, które powinny znaleźć się przy wózku, ale nie tylko. To również pomoże Wam w doborze koloru wózka i ewentualnych akcesoriów. Podczas wypadów do lasu o wiele bardziej rodzicom przyda się moskitiera, niż np. uchwyt na kubek.
  • Zastanówcie się, jaki typ wózka chcecie podarować swoim bliskim. Najbardziej praktyczne rozwiązania, to wózki typu 2w1 oraz 3w1. Wiele zależy od Waszego budżetu. Tego typu wózki wielofunkcyjne będą służyć dziecku przez kilka lat. Co więcej, opcja 3w1 w zestawie posiada nosidło, które pełni również funkcję fotelika samochodowego.

Zapoznajcie się z ofertami wózków w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Jeśli chodzi o te dostępne w sieci, warto zerknąć na stronę wozki-foteliki.pl. Znajdziecie tam produkty uznanych producentów z całego świata. Polecamy szczególnie markę Elodie Details Warszawa. W kilka chwil możecie również skontaktować się z obsługą sklepu i poprosić o poradę. Z taką pomocą z pewnością przygotujecie fantastyczną niespodziankę na planowany Baby Shower!

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem childsplay.pl