Uzyskaj ulgę już dziś dzięki tym wspaniałym wskazówkom dotyczącym alergii

Objawy alergii są powszechne, a także frustrujące.

Alergik zmaga się z codziennym świszczącym oddechem, kichaniem i łzawiącymi oczami. Jeśli jesteś jednym z tych cierpiących, ulga jest dostępna. Istnieje wiele wysoce zalecanych metod, które mogą pomóc Ci uporać się z objawami i znaleźć trochę ulgi.Stosuj lek na alergię raz dziennie, aby złagodzić objawy alergii, zanim je poczujesz. Możesz wziąć jedną tabletkę rano. i przez cały dzień nie będziesz odczuwać skutków alergii. Dostępnych jest kilka różnych marek, w większości dostępnych bez recepty, więc znajdź taką, która działa dla Ciebie.Często zmieniaj pościel i myj ją gorącą wodą. Pyłki, kurz i inne alergeny mogą przyklejać się do ubrania i włosów oraz osadzać się na pościeli. Prześcieradła i poszewki na poduszki mogą wydawać się czyste, ale mogą zawierać substancje drażniące, które wpływają na Ciebie podczas snu. Alergeny te łatwo zmywają się, gdy przedmioty są myte w gorącej wodzie.Kiedy wykonujesz prace, które mogą niepokoić twoje alergie, noś maskę na twarz. Może to obejmować odkurzanie, odkurzanie i prace na trawniku. Oczywiście, maska ​​​​na twarz może nie być zbyt atrakcyjna, ale zapobiegnie wywoływaniu objawów alergii przez kurz i inne cząsteczki. Maski na twarz można kupić w lokalnym sklepie ze sprzętem.Jeśli bierzesz udział w zajęciach na świeżym powietrzu, takich jak biwakowanie, bieganie lub sporty zespołowe, być może będziesz musiał częściej niż zwykle prać ubrania treningowe lub mundurek – jeśli to możliwe, po każdym założeniu. Uzyskaj ulgę już dziś dzięki tym wspaniałym wskazówkom dotyczącym alergii

Niektóre osoby, które są szczególnie wrażliwe, mogą nawet zostać podrażnione plamami z trawy, potem lub brudem na ubraniu.Wychodzenie na zewnątrz i po prostu granie jest fajne, prawda? Nie, jeśli cierpisz na alergie i akurat jest to szczyt sezonu alergicznego.

Nadal możesz się dobrze bawić, ale wybierz mniej intensywne zajęcia. Jeśli oddychasz szybciej, do twojego organizmu wprowadzanych jest więcej alergenów. Ciesz się więc przebywaniem na świeżym powietrzu, ale wybieraj zajęcia, takie jak joga lub rozciąganie.Wskaż wyzwalacze alergii, aby zapobiec objawom. Twój lekarz lub alergolog może wykonać badania krwi lub skóry, aby określić, które substancje powodują reakcję alergiczną. Ten krok pomaga zminimalizować ekspozycję na substancje, które powodują u Ciebie największy dyskomfort. Możesz również zawęzić leczenie do określonych alergenów.Osoby wysportowane, które zmagają się z alergiami, często boją się codziennego biegania po okolicy, gdy liczba pyłków jest wysoka. Chociaż pewien poziom pyłku zawsze będzie w powietrzu w dowolnym momencie, wciąż jest nadzieja. Zawartość pyłku jest często najwyższa między 5 rano a 10 rano. Wybierz inny okres poza tym oknem, a powinieneś mieć mniej problemów.Unikaj kładzenia dywanów lub używania dywaników, kiedy tylko jest to możliwe. Bez względu na to, jak bardzo je czyścisz, mogą zawierać alergeny. Jeśli chcesz, aby dywany nadały pomieszczeniu miękkości, upewnij się, że możesz je prać, aby usunąć alergeny.Wybierając poduszki, wybierz materiał syntetyczny, ponieważ wiele materiałów naturalnych (zwłaszcza piór) może powodować alergie. Roztocza przedostają się do tych poduszek jako ostatnie po innych materiałach. Mimo że należy je umyć, aby pozbyć się alergenów, lepiej nadają się do spania.Jeśli zmagasz się z nieżytem nosa lub sezonowymi alergiami na pyłki i zarodniki, zawsze powinieneś zamykać okna w domu, jeśli to możliwe. Przynajmniej zamknij je między godziną 5 a 10 rano; jest to pora dnia, w której rośliny uwalniają większe stężenia pyłku.Z pewnością zdajesz sobie sprawę z dyskomfortu, jaki mogą powodować alergie. Teraz jesteś również świadomy niektórych z najlepszych opcji leczenia tych nieprzyjemnych objawów. Poświęć trochę czasu na wypróbowanie kilku metod, o których przeczytałeś w tym artykule i znajdź ulgę w alergiach.