Rafał Grzebin – założyciel firmy Mestenza i bloger zakochany w motoryzacji

W 2020 roku Rafał Grzebin – jako miłośnik motoryzacji – założył prężnie rozwijającą się wypożyczalnię aut luksusowych.

Należy on do specyficznego rodzaju ludzi: takich, którzy doceniają na równi zarówno piękny wygląd samochodu, jak również jego szybkość i praktyczność. Jego pasją jest motoryzacja w każdej odsłonie. Prowadzi blog, na którym zamieszcza wnikliwie testy i recenzje wybranych przez siebie modeli, a także liczne ciekawostki ze świata czterech kół. Co więcej, Rafał Grzebin relacjonuje na jego łamach swoje podróże (oczywiście samochodowe!), a także udziały w wyprawach (warto szczególnie poczytać wpis o rajdzie, który został zorganizowany dla samochodów o wartości do pięciu tysięcy złotych). Blog ma swój fanpage na Facebooku.

Rafał Grzebin – założyciel firmy Mestenza i bloger zakochany w motoryzacji

Wypożyczalnia Mestenza – jak radzi sobie dzieło Rafała Grzebina?

Nisza, którą zapełnił Rafał Grzebin, jest bardzo ciekawa, ale też niezwykle wymagająca, bo klienci wypożyczalni nastawionej na luksusowe samochody wymagają wysokiego standardu obsługi. Wypożyczalnia Mestenza oferuje wynajem auta na minimum jeden dzień, dostarcza samochody na terenie całej Polski. Jeśli klient potrzebuje pojazdu na jakiś event, na przykład na wieczór kawalerski, naturalnie jest możliwość wynajęcia go wraz z wykwalifikowanym kierowcą. Samochody można rezerwować telefonicznie, drogą e-mailową lub za pomocą formularza na stronie internetowej. W ofercie są takie wspaniałe auta, jak – między innymi » Cadillac Escalade, Infiniti Q50 oraz Alfa Romeo Stelvio Veloce. Wszystkie są zadbane i posiadają wszystkie wymagane ubezpieczenia.

Warto zaufać wypożyczalni Mestenza, ponieważ jej założyciel Rafał Grzebin jest człowiekiem pełnym pasji, a także posiada szeroką wiedzę na temat motoryzacji. Co więcej, dla pomysłodawcy tej firmy należą się wielkie brawa, ponieważ jest to oryginalna branża, która wymaga wielkiego profesjonalizmu.