Jaki wybrać prezent na baby shower dla małego dziecka

Ciepły i przytulny kocyk na pewno będzie cenionym przedmiotem dla dziecka przez wiele lat.

Na prezent dla malucha odpowiedni będzie również gryzaczek, aby podczas ząbkowania przynieść dziecku ulgę przy bolących dziąsłach. Wybieraj takie zabawki, które są wykonane z naturalnego kauczuku i farby spożywczej, więc dziecko może je bezpiecznie gryźć. Dla malucha można również kupić miękki ręcznik z kapturem, aby kąpiele były dla dziecka przyjemniejsze. Skarpetki są idealne na każdą okazję, a dzięki nim nie zmarzną dziecku stopy. Skarpetki niemowlęce możemy również kupić w zestawie, które są dostępne w różnych kolorach, aby pasowały do każdego stroju. Podeszwy mają gumowe wypustki, które zapobiegają ślizganiu się dziecka podczas prób chodzenia.
Małemu dziecku przydadzą się również śliniaczki, które ochronią ubranka przed zabrudzeniami. Jeśli ma się urodzić dziewczynka, możemy jej podarować elastyczne opaski na głowę, które są ozdobione kokardkami lub uszkami zwierząt. Jaki wybrać prezent na baby shower dla małego dziecka

Interaktywne kostki sensoryczne, które są miękkie, wydają dźwięki i świecą, z pewnością spodobają się małym dzieciom.

Boki zapalają się i pomagają uczyć nazw zwierząt, dźwięków i kształtów. Idealne dla niemowląt i małych dzieci nosidełko lub chusta do noszenia mogą być używane przez wiele lat. Dzięki wielu możliwym pozycjom noszenia, w tym ergonomicznym i naturalnym dla dzieci w różnym wieku, jest to atrakcyjny i wysoko oceniany przez rodziców prezent na baby shower. Książeczki dla niemowląt z kontrastowymi obrazkami, wyjmowanymi akcesoriami lub sensorycznymi przedmiotami z pewnością spodobają się przyszłym mamom i zainteresują noworodki. W ten sposób nawiązujemy łatwo kontakt z dzieckiem i zachęcamy je do aktywności i poznawania otaczającego świata, a zabawki to zawsze dobry prezent na baby shower. Zabawki, które są dla dziecka interesujące i atrakcyjne, pomagają ćwiczyć koncentrację, skupianie uwagi i chwytanie przedmiotów. Dzięki prostemu, ale wciągającemu tekstowi, te historie z pewnością staną się ulubionymi zabawkami.